Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Referent specialista, Plzeň

Pracovní náplň:

- vedení agendy veřejného zdravotního pojištění - oblast smluvní politiky (zejména správa sítě smluvních partnerů a zabezpečení administrativních náležitostí souvisejících s uzavíráním a aktualizací smluv o poskytování a úhradě hrazených služeb, včetně kontroly související dokumentace),
- zajištění osobního, telefonického a písemného kontaktu s poskytovateli zdravotních služeb a s klienty ZP MV ČR,
- účast na řešení dalších souvisejících úkolů a rozvoji této oblasti v prostředí největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovny.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou,
- výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování,
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, pečlivost, ochotu pracovat v týmu, loajalitu,
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office),
- řidičský průkaz sk. B - výhodou,
- ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

- Zázemí společnosti s významným postavením na trhu,
- Zaměstnanecké výhody a benefity (týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní nebo životní připojištění, stravenky, sick days),
- Systém aktivního vzdělávání,
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- Plný pracovní úvazek - 40 hodin týdně,
- Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost,
- Místo výkonu práce: Plzeň,
- Nástup: 1. 12. 2018.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hruškova 1812/8, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Kontakt

Hana Hlinovská
Vinohradská 2577/178
130 00  Praha-Praha 3
Česká republika