Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Referent specialista - klientské centrum, Vysoké Mýto

Pracovní náplň:

- zajištění činnosti klientského centra - zejména komunikace s klienty,
- poskytování informací o službách a produktech ZP MV ČR,
- registr pojištěnců a zaměstnavatelů,
- zajištění prodeje komerčních produktů ZP MV ČR,
- akviziční činnost,
- spolupráce při marketingových aktivitách,
- zajištění prodeje komerčních produktů ZP MV ČR.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou,
- výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování,
- pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, ochotu pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, loajalitu,
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office),
- ochotu učit se novým věcem,
- řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Nabízíme:

- zázemí společnosti s významným postavením na trhu,
- zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky),
- systém aktivního vzdělávaní,
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti, 20 hodin týdně,
- místo výkonu práce: Vysoké Mýto,
- nástup: 1. 1. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vrchlického 243, 566 01  Vysoké Mýto-Vysoké Mýto-Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Kontakt

Hana Hlinovská
Vinohradská 2577/178
130 00  Praha-Praha 3
Česká republika