Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Specialista úhrad lůžkové péče, Praha

Pracovní náplň:

- Evidence a administrace žádanek o schválení (povolení) výkonu, léčivých přípravků a zdravotnických prostředků,
- Účast na kontrolách poskytovatelů zdravotních služeb,
- Vyřizování dotazů/žádostí poskytovatelů zdravotních služeb a pojištěnců.

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ zdravotnické vzdělání,
- Odbornou praxi ve zdravotnickém zařízení nebo v systému veřejného zdravotního pojištění, znalost základních úhradových mechanismů,
- Uživatelskou znalost práce s počítačem a Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)
- Dobré komunikativní schopnosti, flexibilitu a cílevědomost,
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
- Občanskou bezúhonnost.

Nabízíme:

- Zázemí společnosti s významným postavením na trhu,
- Zaměstnanecké výhody a benefity (týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, stravenky),
- Systém aktivního vzdělávání,
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- Plný pracovní úvazek - 40 hodin týdně,
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok - po uplynutí sjednané doby možnost uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou,
- Místo výkonu práce: Praha,
- Termín nástupu: 1. 1. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vinohradská 2577/178, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Kontakt

Hana Hlinovská
Vinohradská 2577/178
130 00  Praha-Praha 3
Česká republika