Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Systémový inženýr, správce systému, Praha

Pracovní náplň:

- Návrh HW architektury systémů výpočetní techniky, údržba a optimalizace stávajících systémů,
- Instalace, údržba a optimalizace parametrů operačních a databázových systémů,
- Předkládání návrhů na zvyšování efektivnosti prostředků VT.

Požadujeme:

- VŠ, SŠ vzdělání,
- Analytické myšlení,
- Orientaci v moderních ICT technologiích, v principech jejich aplikací,
- Znalost principů bezpečnosti a provozu informačních systémů,
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a pracovitost, dobré komunikační schopnosti,
- Schopnost rychle se učit novým věcem.

Nabízíme:

- Zázemí společnosti s významným postavením na trhu,
- Zaměstnanecké výhody a benefity (týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní nebo životní připojištění, stravenky, sick days),
- Systém aktivního vzdělávání,
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- Plný pracovní úvazek - 40 hodin týdně,
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok - po uplynutí sjednané doby možnost uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou,
- Místo výkonu práce: Praha,
- Nástup: 1. 1. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vinohradská 2577/178, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Kontakt

Hana Hlinovská
Vinohradská 2577/178
130 00  Praha-Praha 3
Česká republika