Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Referent Infolinky, Ostrava

Pracovní náplň:

- Poskytování informací o službách společnosti telefonicky a e-mailem,
- Poskytování okamžité podpory a řešení informativních dotazů klientů týkající se všech produktů a služeb společnosti telefonicky a e-mailem,
- Poskytování okamžité podpory a řešení help desk problematiky E-komunikace.

Požadujeme:

- Úplné střední vzdělání s maturitou,
- Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti slovem i písmem, spisovnou češtinu,
- Uživatelskou znalost MS Office, Excelu,
- Vysokou míru odolnosti proti stresu a stabilitu emoční hladiny, schopnost sebereflexe,
- Příjemný hlasový projev a vstřícné jednání, proklientský přístup při řešení problémů,
- Ochotu učit se novým věcem, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost,
- Schopnost komunikace s ostatními útvary pojišťovny.

Nabízíme:

- Zázemí společnosti s významným postavením na trhu,
- Zaměstnanecké výhody a benefity (týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, stravenky),
- Systém aktivního vzdělávání,
- Plný pracovní úvazek - 40 hodin týdně,
- Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, zástup za MD/RD,
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- Pracoviště: Ostrava,
- Nástup: od 1. 1. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlávkova 1041/2, 702 00  Ostrava-Přívoz, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Kontakt

Hana Hlinovská
Vinohradská 2577/178
130 00  Praha-Praha 3
Česká republika